Sunday, March 24, 2013

Loksun elurütmi

Täna varahommikul ütlesin vanematele aidaa! ja põrutasin Balilt tagasi Jogjasse, kus nüüd interneti kohvikus istun. Natukene sai lennujaamas nalja ka aga sellest ei räägi. (kiusu pärast)

Uskumatult nõme oli tagasi enda tuppa astuda. Ei tahaks üldse seal 2 kuud veel veeta. Iseenensest indoneesial pole midagi viga.

Dengue palavikust olen kosunud ja musklid on jõudu täis, et kooli vähkrema minna!. Täna teen selle raske asja ära, mille oleksin pidanud umbes 2 kuu eest tegema, ehk registreeruma ainetele. Aga kui enam ei saa- no siis on perses ja nutan terve ülejäänud kuud.

Ohh. Need vanemad on kõik mu mõtted ja elurütmi sassi paisanud, vastik vastik vastik. Tegelikul on tore saada sellist raputust. Aga raske on jälle rütmi puigelda. Aga eks neil on tagasi Eestisse jõudes veel raskem. (parastus)

2 kuud puhkusel olla oleks pikk aeg aga 2 kuud kusagil elada on lühike.

Koolis nägin punaste juustega prantslast, kes tuli kooli kohta uurima, sest tahab Jogjasse elama tulla kui tööd leiab. "Veidrik ikka"  mõtlesin ma algul aga ei öelnud midagi ja üritasin entusiasti mängida.
Aitäh mu truudele koertele, kes seda blogi ikka mõnikord loevad, väga nunnu! :) Teeksin teile kohe midagi head.
Ehk panen enda lõpmatul vabal ajal pilte ka üles Bali kohta.


3 comments:

  1. Mis suur ja inspireeriv lugu! Ma olin abielus seitse aastat ilma lapseta, sellepärast hakkas mu abikaasa tegutsema kummaline, tulles viimasel ajal koju ja ei veeta enam minuga aega ja ta lahutas mind. Nii et ma olin väga kurb ja kadunud elus, sest mu arst ütles mulle, et mulle ei ole mingit võimalust rasestuda, mis tõesti muudab mind õnnetuks. kuni ma kohtusin sõbraga, kes rääkis mulle DR ODIONist internetist, kuidas ta on aidanud paljusid naisi selle sarnase probleemiga, mida ma läbin, et võtsin temaga ühendust: (drodion60@yandex.com) ja selgitasin talle . ta rääkis mulle kõik, mida pakkuda, enne kui ta sai taasühineda õigekirja, et tuua mu abikaasa tagasi, ja ta saatis jõulise palve, mida ma pidin öösel öösel ütlema, kui ta armastuse loitsu pani. See oli ime, 24 tundi hiljem tuli minu ja ainus abikaasa mulle tagasi ja vabandas kõik, mida ta on teinud, ja ütles, et ta on täielikult valmis mind toetama, mida ma tahan, helistan kiiresti DR ODIONile ja ütlesin talle, mis oli sel hetkel käimas ja ta valmistas ette ning saatis mulle taimset ravimit, mida ta ütles, et ta ravib kõiki soovimatuid haigusi või infektsioone, mis on mind peatanud, et neid rasestuda, ning andis mulle teada, kuidas seda enne abikaasaga kohtumist kasutada. Vaadake pärast seda kohalike maitsetaimede ja juurte kasutamist, paar nädalat hiljem hakkasin mind tundma raseduse märke, tõesti olin rase, et ma just selle kuu 1. juunil sünnitasin. Ma luban, et annan kogu maailmale teada DR ODIONist, et säästa oma suhteid ja anda mulle ka lapsed, et võin täna uhkelt omaenda nime kutsuda. Iga naise jaoks, kes arvab, et see on võimatu, on siin võimalus naerata ja tuua oma perele õnne, võtke ühendust DR ODIONiga e-posti teel aadressil: (drodion60@yandex.com). või WhatsApp teda kaudu +2349060503921 Tõepoolest, ta on Jumal saadetakse tagasi kaotatud armastajad ja tuua teile õnne ...

    ReplyDelete