Wednesday, May 15, 2013


 „Ahhoi!“ – eile käisin tšehhikate peol.

 Enne seda olin nagu pailapsiini joonud ja harjutasin koolis, tundes ennast täieliku idioodina. Näen üsna tobe välja tehes Kalimantani linnulikku liikumist.

Läksin hotspoti ja jõin ingveriteed, sest kurk oli NATUKENE valus. Tšehhi peol olles hakkas kurk aga aina rohkem veidrusi tegema. Jõin suure tassi kuuma teed ära ja mõnda muud ürdijooki - midagi ei aidanud. 

Läksin kärmelt koju. Ostsin TO-LAKANGIN´i – see aitab alati kõige vastu. No kurja ei aidanud ikka küll.

Järgmisel päeval oli tähtis kooli minna, kell 7. No ikka ei läinu küll. Nüüd olengi terve päeva kodus olnud ja näinud unenägusi, kus kurk üles paistatab ja hingamist takistab. Petra, mu isiklik“arst“, tuleb mulle varsti järele ja viib haiglasse.

*Aga see-eest saavad kõhulihased tugevaks, sest iga neelatusega lööks keegi nagu jalaga kõhtu.*

Mul ei ole kunagi nii palju terviseprobleeme kaheksa kuu jooksul olnud.Ma saan aru, et Eestis on kerge haigeks jääda, sest on külm aga siin oleks nagu kõik tingimused terveks olemist soodustavada...


-------------------------------------
Haiglas käidud.

Arst vaatas taskulambiga mu kurku ja ehmatas.
 Taranataa. Mul on angiin, tšehhi keeles angiina. ;)
Noh see üks mandel või asi on paistes ja punane. 

Tere tulemast antibiootikumravi! :)

See on minu kurk:
(tegelikult ei ole aga umbes selline tunne on küll)4 comments:

 1. Paistes kurk kaasneb teistegi haigustega. Paistes kurk võib üle minna teisteks haigusteks.
  Ole ettevaatlik! Asusin pabistama...

  ReplyDelete
 2. Pea see viimane kuu ka ikka veel kuidagi vastu!!!!
  Ruttu ruttu terveks!!!!!
  Kallllllliiiii!!!!

  ReplyDelete
 3. JUBA tunnen ennast paremini!
  Pean vastu, ärge muretsege :)

  ReplyDelete
 4. Mis suur ja inspireeriv lugu! Ma olin abielus seitse aastat ilma lapseta, sellepärast hakkas mu abikaasa tegutsema kummaline, tulles viimasel ajal koju ja ei veeta enam minuga aega ja ta lahutas mind. Nii et ma olin väga kurb ja kadunud elus, sest mu arst ütles mulle, et mulle ei ole mingit võimalust rasestuda, mis tõesti muudab mind õnnetuks. kuni ma kohtusin sõbraga, kes rääkis mulle DR ODIONist internetist, kuidas ta on aidanud paljusid naisi selle sarnase probleemiga, mida ma läbin, et võtsin temaga ühendust: (drodion60@yandex.com) ja selgitasin talle . ta rääkis mulle kõik, mida pakkuda, enne kui ta sai taasühineda õigekirja, et tuua mu abikaasa tagasi, ja ta saatis jõulise palve, mida ma pidin öösel öösel ütlema, kui ta armastuse loitsu pani. See oli ime, 24 tundi hiljem tuli minu ja ainus abikaasa mulle tagasi ja vabandas kõik, mida ta on teinud, ja ütles, et ta on täielikult valmis mind toetama, mida ma tahan, helistan kiiresti DR ODIONile ja ütlesin talle, mis oli sel hetkel käimas ja ta valmistas ette ning saatis mulle taimset ravimit, mida ta ütles, et ta ravib kõiki soovimatuid haigusi või infektsioone, mis on mind peatanud, et neid rasestuda, ning andis mulle teada, kuidas seda enne abikaasaga kohtumist kasutada. Vaadake pärast seda kohalike maitsetaimede ja juurte kasutamist, paar nädalat hiljem hakkasin mind tundma raseduse märke, tõesti olin rase, et ma just selle kuu 1. juunil sünnitasin. Ma luban, et annan kogu maailmale teada DR ODIONist, et säästa oma suhteid ja anda mulle ka lapsed, et võin täna uhkelt omaenda nime kutsuda. Iga naise jaoks, kes arvab, et see on võimatu, on siin võimalus naerata ja tuua oma perele õnne, võtke ühendust DR ODIONiga e-posti teel aadressil: (drodion60@yandex.com). või WhatsApp teda kaudu +2349060503921 Tõepoolest, ta on Jumal saadetakse tagasi kaotatud armastajad ja tuua teile õnne ...

  ReplyDelete